22.2.2020 - Hasičský bál

Srdečně Vás zveme na tradiční hasičský bál, který se koná 22.2.2020 od 20:00 v Bolevecké Sokolovně.

Kačeři - 18.12.2019 - Vánoční schůzka

18.12. měl oddíl Kačerů poslední schůzku roku. Nejprve dětem popřál bohatého Ježíška a hodně sportovních úspěchů v dalším roce starosta sboru Jan Benda, pak přišel za dětmi kouzelník a ukázal dětem spousty kouzel. Někteří si s kouzelníkem i zakouzlily. Pod vánočním stromečkem před zbrojnicí nechal Ježíšek dětem dárečky.

8.12. - Rozsvícení Vánočního stromečku na bolevecké návsi

V neděli 8.12. proběhlo na Bolevecké návsi před zbrojnicí rozsvícení vánočního stromečku. Před samotným rozvícením popřáli krásné prožití Vánočních svátků starosta sboru hasičů p. Jan Benda, místostarosta ÚMO Plzeň 1 p. Jiří  Uhlík a radní města Plzně p. Martin Zrzavecký. Poté zazpívaly vánoční písně Berušky z 91.MŠ, následovala ukázka ohnivé show šermířské skupiny Vypito a pak po společném odpočítávání se stromeček rozzářil. Celý večer hudebně doprovázela kapela Perníková chaloupka.

Fotky Rajče

1.12.2019 - Dětská soutěž

V neděli 1.12.2019 odjela družstva Pinďulí a Kačerů na soutěž Mikulášská střelba na čerta do Ledec. Děti soutěžily ve střelbě z luku,foukačky a kategorie mladších a starších ještě ze vzduchovky.

Fotky na Rajče

19.10.2019 - Pohádkový les 2019

V sobotu 19.10.2019 se v lesích kolem výcvikového areálu pohybovaly pohádkové bytosti. Probíhal zde další ročník dětské večerní soutěže Pohádkový les.

Na výcvikový areál postupně přijelo celkem 47 soutěžních týmů ve 3 kategoriích - přípravka, mladší a starší hasiči.

Výsledky kategorie

Přípravka: