V sobotu (14. 10. 2023) se uskutečnil již několikátý ročník dětské soutěže „Z pohádky do pohádky“, kterou pořádali Bolevečtí hasiči na výcvikové ploše JSDH Bolevec. Tato soutěž je brána jako forma „branného závodu“. Soutěžní družstva plnila disciplíny z hasičských okruhů v pohádkovém lese, kde rozhodčí byli převlečeni za pohádkové postavy. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 56 družstev z kategorií – přípravka, mladší a starší. O soutěžící bylo postaráno v podobě týlového zabezpečení formou dvou velkých stanů, teplého čaje a stánku s občerstvením.
Obrovské díky patří všem, kteří se podíleli na přípravách této dětské akce. Sponzorům a Odboru bezpečnosti města Plzně, kteří zajistili ceny pro všechny zúčastněné děti.

Free Joomla! templates by Engine Templates