31. 3. 2019 - Beseda "Na skok u hasičů"

Dne 31. 3. 2019 jednotka hasičů z Bolevce připravila zajímavou besedu pro skupinu lidí z "geocachingu".

Tato beseda byla zaměřena na práci dobrovolné jednotky hasičů, kde zúčastněným byla vysvětlena problematika tohoto zaměření. Beseda měla několik částí - ukázka požární techniky ( statická + dynamická ), ukázka dýchací techniky, seznámení s výstrojí hasičů,( kde byla možnost vyzkoušení zásahového obleku ), stříkání z vysokotlaké proudnice a další.

Dále následovala beseda o problematice záchrany z vodní hladiny, s ukázkou vybavení jednotky - člun, záchranné prostředky, suché obleky. Na pořadu bylo také povídání o "geocachingu" z pohledu hasičů - zaměřené na bezpečnost a prevenci při této hře. Vzhledem k velikým a kladným ohlasům této akce, se již připravuje další podobná beseda.

Free Joomla! templates by Engine Templates