auta
has
lidi
Vytisknout

Zásah - 29.8.2015 - Lesní, polní požár

29.8.2015 na výzvu KOPISu vyjela JPO Bolevec k požáru polního porostu. Po příjezdu na MU JPO Bolevec zřízení čerpacího stanoviště - plovoucí čerpadlo, kalové motorové čerpadlo.
Dále povolána technika TA MB k čerpacímu stanovišti, kde ještě nasazeno další motorové kalové čerpadlo. Poté se CAS vrátila na požářiště, dodalo vodu 2800 litrů a posádka šla střídat na proudy.Po likvidaci  JPO Bolevec odeslána zpět na základnu. Při cestě na základnu CAS přijela k DN.

Při návratu z události JPO Bolevec přijela k DN 2x OA.JPO provoedla průskum a zajištění místa události a byli povolány další složky IZS. Po dojezdu stanice Košutky velení zásahu předáno veliteli z CPS. JPO Bolevec ponechána na místě v záloze a byla nápomocna HZS. Poté Bolevec odeslán na základnu.

Technika: CAS24 Iveco

Facebook

Rajče