Chyba
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder SDH/fotogalerie/asistence/02_09_2011 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

auta
has
lidi
Vytisknout

Do školy s plzeňskou teplárenskou

[sigplus] Critical error: Image gallery folder SDH/fotogalerie/asistence/02_09_2011 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Bolevečtí hasiči dne 2. 9. 2011 od 13 hodin zajišťovali hasičskou a zdravotní asistenci na zábavném odpoledni Do školy s plzeňskou teplárenskou v areálu Centrálního parku na Lochotíně. Jednotka SDH Bolevec po celé odpoledne dohlížela na bezproblémový průběh akce. Zapojila se do chodu celé akce, vydávala návštěvníkům připravené vuřty a dohlížela na jejich bezpečné opékání. Nejen školákům k této příležitosti umožnila prohlédnout si část z hasičské techniky cisternu CAS 24 Iveco a splnila tak nejeden klukovský sen. Během celého odpoledne byly ošetřeny 3 děti s lehčím zraněním. 

{gallery}SDH/fotogalerie/asistence/02_09_2011{/gallery}