31.3. - Beseda "Na skok u hasičů"

Dne 31.3.2019 jednotka hasičů z Bolevce připravila zajímavou besedu pro skupinu lidí z " geocachingu ".
Tato beseda byla zaměřena na práci dobrovolné jednotky hasičů, kde zúčastněným byla vysvětlena problematika tohoto zaměření.
Beseda měla několik částí - ukázka požární techniky ( statická + dynamická ), ukázka dýchací techniky, seznámení s výstrojí hasičů,( kde byla možnost vyzkoušení zásahového obleku ), stříkání z vysokotlaké proudnice a další.
Dále následovala beseda o problematice záchrany z vodní hladiny, s ukázkou vybavení jednotky - člun, záchranné prostředky, suché obleky.
Na pořadu bylo také povídání o " geocachingu " z pohledu hasičů - zaměřené na bezpečnost a prevenci při této hře.
Vzhledem k velikým a kladným ohlasům této akce, se již připravuje další podobná beseda.