Kačeři - 16.3.2019 - Soutěž Úněšov

V sobotu 16.3. se družstvo Kačerů zůčastnilo soutěže v okolí Úněšova.

Na tuto soutěž odjely 2 týmy - 1 tým v kategorii Mladší a 1 tým v kategorii Přípravka.

I přes horší počasí se soutěž vydařila a na děti v cíli čekala teplá odměna - hranolky s kečupem nebo tatarkou.

Rajče

Kačeři - Návštěva hasičů stanice Košutka

Kroužek Kačerů navštívil HZS PK stanice Košutka.

O jarních prázdninách, kdy je tělocvična zavřená měli Kačeři naplánovanou exkurzi u hasičů Hasičského záchranného sboru na stanici Košutka.

Hasiči Honza a Petr ukázali dětem hasičskou stanici a techniku. Někteří z dětí si vyzkoušely nekonečný žebřík, všechny děti prošly polygonem nebo si vyzkoušely poponést figurínu.

27.1.2019 - Halová soutěž mladých hasičů

V neděli 27.1. se v tělocvičně ZČU na Borech konala Halová soutěž mladých hasičů. Této soutěže se zúčastnily všechny 3 kroužky v kategoriích

Plameňáci - kategorie starší - 2. a 11. místo

mladší - 3. místo

Pinďule - kategorie starší - 12. a 14. místo

mladší - 5. a 11. místo

přípravka

Kačeři - kategorie mladší - 14. místo

přípravka

Fotogalerie:

Plameňáci

Pinďule

Kačeři

19.12.2018 - Kačeři - Vánoční schůzka

Ve středu 19.12. se kroužek Kačerů sešel naposlední schůzce v letošním roce.

Do tělocvičny dorazil Ježíšek, aby Kačerům nadělil pod stromeček dárečky.

Děti si rozbalily dárečky, pak společně s rodiči ochutnaly cukroví a připravené pohoštění. Pak si všichni společně zahráli naposledy letos vybíjenou, popřáli bohatého Ježíška a rozešli se domů.

18.12.2018 - Plameňáci - Vánoční schůzka

Plameňáci se dnes sešli naposled v tomto roce na vánoční schůzce a rozbalili si dáreček v podobě nových čepic. Navštívila nás také Ivka Jindrová a společně s rodiči jsme poseděli a ochutnávali vánoční cukroví.
Veselé vánoce vám prejí tým vedoucích a instruktoři: Ondřej Burián , Lucinka Zablešeneček Nová , Zdeněk Srnda Vykoupil , Vojtěch Breník , Radim Novotný , Denisa Hartlová , Jiří Kučera .

20.10.2018 - Kačeři - Pohádka

V sobotu 20.10.2018 se konala naše soutěž Z pohádky do pohádky. Družstva Kačerů se umístila v kategorii Přípravka na 5. a 10. místě.

Rajče