Memoriál Mildy Pytlíka - Poslední káď roku 2011

V JSDH Bolevec : Roman Nistor

21.09. 2011

POZVÁNKA

na II. ročník hasičské soutěže v požárním útoku:

Memoriál Míly Pytlíka -

Poslední káď roku 2011

Vážení přátelé, kamarádi hasiči,

V tradičně pozdním podzimním termínu si dovolujeme Vás pozvat k poslednímu soutěžnímu klání roku 2011, kterým je II. ročník „Memoriálu Míly Pytlíka - Poslední káď roku 2011“ v Plzni.

Místo konání : Areál u stanice HZS Pk PS Košutka u Globusu (výpadovka Plzeň – K. Vary)

Datum konání :  sobota 5. listopadu  2011

Soutěžní družstva : sedmičlenná družstva mužů a žen – členů SDH nebo příslušníků/zaměstnanců HZS

Presentace : soutěžících je od 9.00 do 9.30 hod, v 9.50 hod proběhne porada velitelů soutěžníchdružstev a v 10.00 hod bude soutěž zahájena prvními duely soutěžních útoků.

Při prezentaci bude vybíráno startovné 100,-Kč za družstvo.

Startovní pořadí : určí pořadatel dle pořadí při přihlášení

Důrazně žádáme všechny účastníky o respektování zákazu jízdy i parkování vozidel na trávě – porušením můžete pořadatelům způsobit velmi vážné problémy (až zrušení konání soutěže)!!!

Parkování je povoleno na vyhrazeném parkovišti u Globusu dle pokynů pořadatelů.

Přihlášení k soutěži :

Přihláška a pravidla soutěže  >>> ZDE

Přihlášku je nutné s kompletními údaji, zaslat na email či osobně předat nejpozději  do 29.10. 2011.

Telefonní spojení : 724182445

Na přihlášky podané po termínu nebude brán zřetel a družstvům nebude umožněna účast, neudělí-li velitel soutěže z vlastního rozhodnutí výjimku.

Velitel soutěže : Roman Nistor

Pozvánka Memoriál Mildy Pytlíka - Poslední káď roku 2010

Sbor dobrovolných hasičů Bolevec o.s
Bolevecká náves 20, 323 00 Plzeň

V JSDH Bolevec : Zdeněk Štorek

20.09. 2010

POZVÁNKA

na I. ročník hasičské soutěže v požárním útoku:

Memoriál Míly Pytlíka - Poslední káď roku 2010 "

Vážení přátelé, kamarádi hasiči,

V tradičně pozdním podzimním termínu si dovolujeme Vás pozvat k poslednímu soutěžnímu klání roku 2010, kterým je I. ročník „Memoriálu Míly Pytlíka - Poslední káď roku 2010" v Plzni.

Místo konání : Areál u stanice HZS Pk PS Košutka u Globusu (výpadovka Plzeň - K. Vary)

Datum konání :    sobota 6. listopadu  2010

Soutěžní družstva : sedmičlenná družstva mužů a žen - členů SDH nebo příslušníků/zaměstnanců HZS

Presentace : soutěžících je od 9.00 do 9.30 hod, v 9.50 hod proběhne porada velitelů soutěžních družstev a v 10.00 hod bude soutěž zahájena prvními duely soutěžních útoků.

Při prezentaci bude vybíráno startovné 100,-Kč za družstvo.

Startovní pořadí : určí pořadatel dle pořadí při přihlášení

Důrazně žádáme všechny účastníky o respektování zákazu jízdy i parkování vozidel na trávě - porušením můžete pořadatelům způsobit velmi vážné problémy (až zrušení konání soutěže)!!!

Parkování je povoleno na vyhrazeném parkovišti u Globusu dle pokynů pořadatelů.

Přihlášení k soutěži :

Na http://www.sdhbolevec.cz/ , kde najdete pravidla soutěže i přihlášku, kterou je nutné s kompletními údaji, zaslat či osobně předat nejpozději  do 29.10. 2010

na adresu :  Zdeněk Štorek
                 Brněnská 19